KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ABDULLAH ESMERER´ya (Bu metinde "ABDULLAH ESMERER" olarak kullanılacaktır) aittir.

ABDULLAH ESMERER internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ABDULLAH ESMERER ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ABDULLAH ESMERER internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini abdullahesmerer.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. abdullahesmerer.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ABDULLAH ESMERER internet sitesini ziyaret eden ve ABDULLAH ESMERER sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ABDULLAH ESMERER. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi